מזרן – המדריך השלם לקנייה בטוחה

אם הגיע הזמן להחליף מזרן ישן בחדש השאלה היא איך קונים אותו? מה מתאים לכם האם יהיה זה מזרן לטקס או שאולי תעדיפו מזרון העשוי ברובו מקפיצים? לכל מזרון יש את היתרונות שלו ובדיוק כאן במאמר זה נדבר על המדריך השלם שיסייע לכם לרכוש את הדבר שיהפוך את השינה לטובה על כל המשתמע מכך. 

עד כמה חשוב להחליף את המזרון?

מזרן חדש, זה כל מה שצריך בן אדם בשביל לקום בבוקר, ללכת למשרד ולהרגיש טוב במהלך כל היום. אנשים מבלים לא מעט בשינה וכשהיא לא טובה זו בהחלט בעיה שיכולה להשליך הן על העניין בבית והן על העניין בעבודה, רוצים לשים קץ לזה? הגיע הזמן לשים את המזרון הישן בצד ולבחור מזרון חדש וטוב יותר – אחד כזה שיהפוך כל שינה לדבר המושלם ביותר. למה זה חשוב? כשהעייפות משתלטת למרות שנדמה לכם כי ישנתם יותר משמונה שעות ייתכן מאוד שיש בעיה במזרון הישן ואותו צריך להחליף במזרון חדש. 

מרגישים שמשהו לא תקין עם השינה שלכם? הגיע הזמן להגיע למקום הנכון ולבחור מזרון עם אחריות, אחד כזה שיינתן לכם ויאפשר בו זמנית לינה נוחה ולא על הניילון הנצמד. כאמור, כשבוחרים מזרונים בוחרים אותם על פי הסכם אחד שהוא לפחות חודשיים ניסיון- לאחר מכן אפשר להחליט האם אותו מזרן יישאר אצלכם או יוחזר לחנות. 

מתי מחליפים מזרן?

לרוב את אותו מזרן שלכם יש להחליף לאחר חמש עשרה שנים אבל אם עברתם את גיל הארבעים ייתכן וזה יקרה קודם לכן. כמו בכל דבר גם כאן יידרש מכם לבדוק את הדברים בזמן אמת ואם כן הדבר אולי כדאי להשקיע ולרכוש מזרון שישנה את כל כללי השינה שלכם לאלתר.  מצבים נוספים המצריכים בדיקה לפני החלפה קשורים במזרן שהתמלא בלא מעט זעה, אבק ולעיתים לכלוך שמסרב לרדת. 

אז אם מתקיימים גם אצלכם כל הסימנים, אולי צריך להרים את המזרן הישן, לזרוק אותו לפח ובמקומו להתפנק במזרן שישאיר את אותותיו גם בעתיד.